Nerelerde Arıyorsun/ Pelin Çetrefli


Kaybettim demişsin umudumu,özlüyorum diyormuşsun eski günleri,dalıp dalıp gidiyormuşsun çok uzaklara,yoruldum diyormuşsun,hiç neşem kalmadı diyormuşsun… Sahi sen nerelerde arıyorsun bunları bilindik bir yer olmasa gerek bilinse herkes keşfederdi evet evet tam olarak nerede neyi arıyorsun neyi bulduğunda memnun olacaksın seni neler memnun edecek bilmek isterim…
Kaybettiklerini kaybettiğin yerde bulursun sen bunları nerede kaybetmiştin hatırlıyor musun? Ne alaka deme lütfen kulak ver bana, senin olanlar senden uzakta değil seninle nerede mi?
Ah kalbim sorularla sana yol almak kıymetli,varlığın unutulmuş sen varsan hayat vardı sen varsan nefes almak kıymetliydi sen varsan umut vardı sen varsan kaybolmak yoktu…
Kalpler Allah’ın elindedir,benim kalbim Yaradanla buluşunca kaybolmak değil bulduklarım olmalı.Neler buldum neleri bulmak istedim neler verildi düşünüyorum da kaybolmak bulmakmış kaybolmadan bulunanın kıymeti olmuyormuş.
Allah’ım kayboluşlarım nefsimden buluştuklarım senin lütufların.Kalbimle buluşmama sebep olan yaşadığım deneyimlerim için teşekkür ederim.

PELİN ÇETREFLİ

Nerelerde Arıyorsun/ Pelin Çetrefli” için bir yanıt

Add yours

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: